https://www.traditionrolex.com/27
https://www.traditionrolex.com/27
Dwór Mościbrody

Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Akceptuję

Dwór Mościbrody

decor

Szkolenia i konferencje

Dwór Mościbrody stanowi atrakcyjne miejsce do organizacji:

  • spotkań biznesowych
  • konferencji
  • szkoleń
  • imprez integracyjnych
  • eventów

Nasze atuty to dogodna lokalizacja, wysokie standardy obsługi naszych Gości, wieloletnie doświadczenie, bogate zaplecze i zróżnicowana infrastruktura.

Nasze sale konferencyjne i szkoleniowe są klimatyzowane, wyposażone w rolety zaciemniające oraz standardowo we flipchart. W zależności od potrzeb udostępniamy projektor multimedialny, ekran i nagłośnienie.

Sale mogą pomieścić do 150 osób.

 

Pomiędzy obradami uczestnicy spotkania mogą zregenerować siły nie tylko aromatyczną kawą, ale też rozpościerającym się z tarasu kojącym widokiem na okoliczne stawy i lasy Rezerwatu Przyrody Gołóbórz.

W porze obiadowej  proponujemy pyszny lunch, przygotowany pod czujnym okiem szefa kuchni. Po wyczerpującej pracy na konferencji zachęcamy do zorganizowania imprezy integracyjnej w przestronnym parku, altanie ogrodu, na podwórzu biesiadnym przy grillu czy ognisku lub w salach Dworu.

Dwór Mościbrody może poszczycić się znaną i cenioną nie tylko w okolicy restauracją, w której serwowane są wyśmienite dania kuchni staropolskiej, ryby z miejscowych stawów dworskich i własne, tradycyjne wędliny. 

Krótkie seminarium, kilkudniowa konferencja, wprowadzenie nowego produktu, spotkania z kluczowymi klientami, trudne negocjacje a może kolacja lub bankiet na zakończenie kontraktu? Każde z tych wydarzeń znajdzie u nas właściwą dla siebie przestrzeń, adekwatną oprawę i interesującą formułę.

Zapraszamy do kontaktu z działem organizacji imprez- +48 795 455 249

decoration
Zapytaj o ofertę
decoration

Współpraca

decoration
Kontakt

Mościbrody 52, 08-112 Wiśniew
(woj. mazowieckie)

+48 (25) 641 70 30 Rezerwacja pokoi
Rezerwacja stolików w Restauracji Dworskiej
recepcja@dwormoscibrody.pl

Projekt i realizacja Cered - strony internetowe
https://www.traditionrolex.com/27