https://www.traditionrolex.com/27
https://www.traditionrolex.com/27
Dwór Mościbrody

Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Akceptuję

Dwór Mościbrody

decoration

O naszym Dworze

obrazek
Folwark w Mościbrodach powstał w latach 40 XIX wieku.
decoration Najlepsze miejsce do spędzania wolnego czasu.

To, co najlepsze z polskiej kultury ziemiańskiej niespełna 100 km od Warszawy.

Piękna przyroda, niecodzienna atmosfera, tradycyjna podlaska gościnność i smaki staropolskiej kuchni – brama zabytkowego folwarku Mościbrody pozostaje otwarta dla Gości od lat 40. XIX wieku.

Poddany pieczołowitej renowacji Dwór zaprasza do odkrycia zarówno pełnych uroku i charakteru wnętrz, jak też komfortowo wyposażonych pokoi. W oficynie znajduje się recepcja, pokoje gościnne oraz warta osobnej opowieści Restauracja Dworska. W restauracyjnym menu królują tradycyjne staropolskie potrawy, wędliny, pasztety i mięsa własnego wyrobu oraz ryby z okolicznych stawów. Nieprzypadkowo Dwór Mościbrody leży na wyróżnionym Szlaku Kulinarnym Mazowiecka Micha Szlachecka, szlaku folkloru i smaków Mazowsza.

Nasza posiadłość jest idealnym miejscem do zorganizowania wydarzeń – szkoleń, warsztatów, plenerów, eventów, bali, przyjęć, bankietów, biesiad ludowych przy muzyce na żywo, wesel i różnych spotkań okolicznościowych. Spragnionych spotkań w klimacie rustykalnym w mniejszym lub większym gronie zapraszamy na Podwórze Biesiadne, wymarzone do zadań specjalnych.

Spotkania rodzinne, a w szczególności wesela w Dworze Mościbrody cieszą się dużą popularnością. Profesjonalny serwis, a przede wszystkim szczególny urok miejsca sprawiają, że te wyjątkowe chwile zapisują się w rodzinnej historii na długie lata. Zaplanujcie je Państwo u nas!

W części hotelowej zapewniamy nocleg dla 60 osób w pokojach i apartamentach. 10 pokoi o najwyższym standardzie mieści się we dworze, 8 pokoi gościnnych w oficynie oraz 10 pokoi na poddaszu dla miłośników tradycyjnego stylu wiejskiego.

W ofercie dodatkowej, czyniącej pobyt u nas jeszcze bardziej różnorodnym i atrakcyjnym są rowery, sprzęt wodny, wędkowanie, nordic walking, masaże, warsztaty rękodzieła, kuligi lub przejażdżki bryczką – w zależności od pory roku, czy bliskie natury spacery i obserwowanie przyrody w towarzystwie przyrodnika pt. „Ptaki o świcie”.

Najlepszą rekomendacją są nasi Goście. Wierzymy, że i Państwo, raz nas odwiedziwszy, stale będziecie powracać.

decoration

Współpraca

decoration
Kontakt

Mościbrody 52, 08-112 Wiśniew
(woj. mazowieckie)

+48 (25) 641 70 30 Rezerwacja pokoi
Rezerwacja stolików w Restauracji Dworskiej
recepcja@dwormoscibrody.pl

Projekt i realizacja Cered - strony internetowe
https://www.traditionrolex.com/27